fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Posłanka PO: Grożą mi, że nie dożyję przyszłego roku

Agnieszka Pomaska, posłanka PO
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Posłanka PO Agnieszka Pomaska poinformowała na Twitterze, że złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z otrzymywanymi przez nią groźbami karalnymi.

Pomaska w tweecie cytuję jedną z takich gróźb ("nie dożyjesz przyszłego roku") i dodaje, iż "zbieżność czasowa wskazuje, że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach".

W ostatnich dniach Pomaska pytana przez dziennikarza TVP Info o sprawę szefa klubu PO Sławomira Neumanna w sprawie którego agenci CBA złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa po kontroli dotyczącej prawdziwości i prawidłowości oświadczeń o stanie majątkowym posła za lata 2013-2018, odparła, że "TVP Info manipuluje i kłamie".

Dopytywana o sprawę Neumanna Pomaska dodała, że "z kimś kto kłamie nie rozmawiamy". - A państwo (TVP Info - red.) te kłamstwa sankcjonują - dodała.

Po zaprezentowaniu materiału dziennikarz, który zadawał Pomasce pytania podkreślił, że jej zarzuty są "nieuzasadnione" i dodał, że politycy Platformy Obywatelskiej pytani o niewygodne tematy próbują grać w "taką grę, znaną z dzieciństwa, ona się nazywała 'pomidor'".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA